Beşiktaş'ın Kayserispor'u 3-2 mağlup ettiği maça sonradan oyuna giren ve 2 golle yıldızlaşan N'Koudou maç sonu açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın Kayserispor'u deplasmanda 3-2 yendiği maçta attığı sonradan oyuna girip iki gol atan Kevin N'Koudou, maç sonrası geri döndüğü için mutlu olduğunu söylerken; Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak da "Maça motive olacağım" dedi.

Kayserispor maçında 71. dakikada Cyle Larin'in yerine oyuna girip biri penaltıdan iki gol atan ve galibiyetin mimarlarından olan Kevin N'Koudou, "Sahada iyi performans göstermek çok önemli. Sezon bitmedi. Dört maçımız kaldığını biliyorduk. geri düşmemize rağmen çok iyi bir reaksiyon gösterdik. Geçen hafta kaybettik ama bu maçta geriden gelip kazandık. Hocamız için, taraftar için, kulüp için çok iyi bir reaksiyon gösterip maçı çevirdik" dedi.

Haftaya oynanacak Fenerbahçe derbisiyle ilgili düşüncelerinin sorulması üzerine Fransız oyuncu, "Hocamız en iyi 11'i kurar. Elhamdülillah geri döndüm. Sakatlık yüzünden kötü bir sezon geçirdim. Haftaya her zamanki gibi motive olacağım. İlk 11'de ya da kenarda da olsam, Beşiktaş için elimden geleni yaparım. Hocamın isteklerini görev verirse yapmaya çalışacağım" ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Rachid Ghezzal 9 hafta sonra gol attı Rachid Ghezzal 9 hafta sonra gol attı

Beşiktaş'ın ilk golünü atan Serdar Saatçi ise "Golü attım ama çok bir duygu hissetmiyorum. Golümü, aileme ve sevdiğim kişiye armağan etmek istiyorum. Ama Beşiktaş için bu golü attığım için mutluyum. İnşallah ileride daha fazla gol atarım. Beşiktaş taraftarından Allah razı olsun. Hiçbir zaman desteklerini benden esirgemediler. Takdir hocanın, formayı verirse oynarız" açıklamalarında bulundu.

(NTV)