Fenerbahçe derbisinde kalede!

Brugge maçının ardından eleştirilerin hedefi haline gelen Tolga'ya; yönetim, hocası ve arkadaşları sahip çıktı. Bilic'in deneyimli file bekçisinden Fenerbahçe'ye karşı vazgeçmeyi düşünmediği, Tolga'nın da derbide oynama isteğini kendisine ilettiği öğ

FUTBOL 21.03.2015 - 02:56 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Avrupa Ligi’ne veda edilen Brugge karşılaşmasından sonra eleştirilerin hedefi haline gelen kaleci Tolga Zengin cephesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Tribünlerden gördüğü tepkiye son derece kırılan ve dünkü antrenmanda da moral bozukluğunu üzerinden atamayan deneyimli file bekçisi için kelimenin tam anlamıyla seferberlik ilan edildi. Yöneticiler, teknik heyet ve arkadaşları kaptana büyük destek verirken, yarın oynanacak olan Fenerbahçe derbisi öncesinde Bilic’in kararı da netlik kazanıyor. Buna göre Hırvat hoca Kadıköy’de de Tolga Zengin’den vazgeçmeyecek.

 

Cenk yine kulübede

 

Bu konuda kaptanı ile konuşan ve hem ruh hem de fiziksel durumunu soran Hırvat hocanın Tolga Zengin’den, “Ben iyiyim. Takılıp kalacak değilim, taraftarın yaptığını da tüm Beşiktaşlılar’a yüklemem. Eğer görev benim ise çıkar elimden geleni yaparım” yanıtını aldığı öğrenildi. Eğer karşılaşma saatine kadar büyük bir sürpriz olmazsa Bilic’in ilk 11’de Tolga’yı değerlendirip, kulübede ise Cenk’i oturtacağı gelen haberler arasında.