Süper Lig’de bitime 5 hafta kala lider Beşiktaş ile peşindeki Fenerbahçe’nin büyük kapışması, sahanın ardından şimdi de transfer masasına kaydı. 2 dev arasında adeta tansiyonu önümüzdeki günlerde daha da yükselmesi beklenen yıldız savaşları başladı.

Gözden kaçırmayın

Ceyhun Kazancı'dan transfer açıklamaları Ceyhun Kazancı'dan transfer açıklamaları
 Fitil ilk olarak kara kartal’ın Fenerbahçe ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncular Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e gönderdiği mesajlarla ateşlendi. 3 futbolcu için de nabız yokladığı bilinen Siyah-Beyazlılar’ın, “ayrılmayı düşünürseniz sizlere kapımız açık” mesajlarını ilettiği, transfer kulislerinde en çok konuşulan konu. Beşiktaş’a Fenerbahçe de Mario Gomez ile karşılık verdi.

Başkan Fikret Orman’ın, “Giderse yerine daha iyisini alırız” dediği alman futbolcu için Sarı Lacivertliler, Fiorentina’nın kapısını çaldı. Burada kritik tarih 21 Nisan...
Başka takıma giderse...
Çünkü bu tarihe kadar mario Gomez, “Fiorentina’ya dönüyorum” demezse Beşiktaş ile olan sözleşmesi 1 yıl daha otomatikman uzayacak. Ancak tersi halinde satış hakkı bir kez daha italyan ekibine geçecek. Alman yıldızın bir sonraki satışından Beşiktaş da yüzde 30 pay alacak.


KAYNAK:FANATİK