Kadınlar Basketbol maçında karşı karşıya gelen Fenerbahçe ile Beşiktaş maçı öncesinde iki takımın yöneticileri arasında koltuk krizi patlak verdi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş Emlakjet'te 1 ayrılık 2 transfer Beşiktaş Emlakjet'te 1 ayrılık 2 transfer

Mücadeleyi iki takım yöneticileri ayrı ayrı yerlerde oturarak izledi. Karşılaşmanın başlamasına kısa bir süre kala salona gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri ve basın sözcüsü Mahmut Uslu ile asbaşkan İsfendiyar Zülfikari ve yönetim kurulu üyesi Ünal Uzun, maçı protokol tribününden takip etti.

Beşiktaş Kulübü Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ile siyah-beyazlı kulübün basketbol genel direktörü Yiğiter Uluğ ise bencin yan tarafında bulunan bölümde oturarak mücadeleyi buradan izledi.

İki takım yöneticilerinin mücadele öncesi bir araya gelmemesi de dikkati çekerken, konuyla ilgili AA muhabirine açıklamada bulunan Uluğ, kendilerine protokol tribününde yer verilmediği için mücadeleyi bencin yan tarafından izlemek zorunda kaldıklarını söyledi.

Uluğ, "Fenerbahçe yönetiminin maçı takip ettiği bölüm, protokol tribünü değil de yönetim kurulu tribünü diye geçiyormuş. Bize oradan yer verilmedi. Biz, misafirlerimizi nerede ağırlayacağımızı çok iyi biliyoruz. Kendileri bilir" ifadelerini kullandı.