FB Yönetimine Sessiz Mi Kalınacak?

Fenerbahçe'li yöneticilerin sert açıklamalarına Beşiktaş yönetimi cevap verecek mi ?

ÖZEL 01.12.2013 - 11:15 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Derbi öncesinde Beşiktaş taraftarını kızdıran açıklamalardabulunan Kiğılı "Rakibimizin bizi yenmesine ihtimal vermiyorum.Fenerbahçe yedek kadrosu ile bile favoridir. Beraberlik ihtimali dahiaz." demişti. Karşılaşma da ilk öne geçen taraf Beşiktaş oluncasıkıntılı anlar geçiren Abdullah Kiğılı'ya camiamızdan yanıt gelecek mibilemiyoruz.

Fikret Orman ile yan yana izlediler!

Fenerbahçe VIP tribünde misafir edilen Fikret Ormankarşılaşmayı Kiğılı ile beraber dostça izledi. Bu gelişme sonrası aradaki buzların eridiği düşünülüyor.

Beşiktaş taraftarı Abdullah Kiğılı'ya yanıt verilmesiniistiyor. Beşiktaş'ın galibiyete bu kadar uzak olduğunu ima edenaçıklamalar bir kulüp yöneticisine yakışmadığı düşünülüyor.


"Bir maç katledilmiştir"

Yönetici Mahmut Uslu, Cüneyt Çakır’a sert tepki verdi, “Futbolcularımızın emeklerini, terlerini daha önce nasıl başka nedenlerle çaldılarsa, şimdi de şampiyonluğa giden takımımıza çelme taktılar. Ama bizi engelleyemeyecekler” diye konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Uslu, Beşiktaş ile 3-3berabere kaldıkları maçın hakemlerini sert bir şekilde eleştirdi.

ŞükrüSaracoğlu Stadı’nda oynanan derbinin ardından basın  mensuplarınaaçıklamada bulunan Uslu, mücadelede bir gol ile iki penaltılarınınverilmediğini iddia ederek, “Türkiye Ligi’ni domine eden Fenerbahçe’yiarkadaşlar istemedi ve ‘biraz neşeli, heyecanlı olsun’ dediler. Yurtdışında çok önemli  maçlar yöneten, Türkiye’nin medar-ı iftiharıhakemimiz ve hakemlerimiz, çok açık ve net bir şekilde Fenerbahçe’ninbir golünü, iki penaltısını vermedi. Türkiye’ye hayırlı olsun” diyekonuştu.

Mahmut Uslu, şampiyonluk yarışında kendilerine hakem kararlarıyla  çelme takıldığını savunarak, şöyle konuştu:

“Buişin peşini hiçbir zaman bırakmayacağız. Futbolcularımızın  emeklerini,terlerini daha önce nasıl başka nedenlerle çaldılarsa, şimdi deşampiyonluğa giden takımımıza çelme taktılar. Ama biziengelleyemeyecekler. Bunu çok net olarak söylüyorum. Özellikle golüiptal eden yan hakem ve orta hakem... 10 kişi ile 2-1 öne geçip, 3-2geriye düştükten sonra tekrar bu hallere gelen çocukları tebrik etmeklazım. Hakem hataları olabilir. İki penaltı, bir gol biraz hakemhatasının dışında oluyor ama seyircimizi bütün tahriklere rağmenözellikle kutluyorum.”

Uslu, puan farkını ilerki haftalarda dahada açacaklarını ifade ederek,  “Açık ve net olarak söylüyorum ki, birmaç katledilmiştir. Fenerbahçe dimdik ayaktadır ve gelecek haftalarda bufarkı artıracak güçtedir” diye konuştu.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@