Fatih Terim İçin Şok ''Veto''

Beşiktaş yönetiminin Başakşehir Stadı'na Fatih Terim isminin verilmesinden sonra maçlarını burada oynamaktan vazgeçtiği öğrenildi.

GÜNDEM 17.09.2014 - 14:07 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynaması bir kez daha tartışma konusu oldu. Siyah-beyazlıların maçlarını Başakşehir Stadı'nda oynamak için İstanbul Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile anlaştıkları ama stadın isminin Fatih Terim Stadı olarak belirlenmesinden sonra görüşmelerin kesildiği ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı yöneticilerin Fatih Terim ismini veto ettiği için maçların Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynandığı öğrenildi.

İSYAN VAR!

Öte yandan Beşiktaşlı oyuncular Pazartesi akşamı kaybettikleri 2 puanı Atatürk Olimpiyat Stadı'na bağladılar. Maç sonrası isyan eden oyuncuların başını ise Ersan Gülüm çekti. Stadın büyüklüğünün yanı sıra eğimine de dikkat çeken Ersan, "Maç boyunca Cenk ve Mustafa'yı göremedim bile. Bu nasıl bir stat? Karşı kale sanki başka bir gezegende gibi" diye isyan etti.

Veli Kavlak ise, "Statta kaç kişi vardı bilmiyorum ama o kadar gereksiz büyük ve tribünler sahaya o kadar uzak ki, tribüne gelen taraftarın sesi duyulmuyor bile. Galatasaraylı oyuncular, tribünler boş olunca konsantre olamıyoruz diye hayıflanıyor ama biz her maç cezalı gibi oynuyoruz" diye isyan etti.

Kaynak: Fotospor