Beşiktaş kaleci Fabricio Augusto Ramirez'i renklerine bağlıyor.

 Sezon sonu sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş'la ön anlaşma yapan Deportivo'nun tecrübeli file bekçisi  Fabricio'nun Beşiktaş ile 3 senelik kontrat imzaladığı ileri sürülüyor.  Barcelona-Real Madrid-Arsenal ve Beşiktaş gibi kulüplerin kullandigi oyuncu izleme platformu instascout'a göre Fabricio dünyaca ünlü bir çok kaleciyi geride bıraktı. İstatistiklerde ve özelliklerde Fabricio'ya ancak Real Madrid'in kalecisi Navas yaklaşabildi.


Sezon başında  sakatlanan ve 1 ay önce antrenmanlara başlayan  Fabricio şu anda hem yeşil zeminde hem de plajlarda çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. 4 sezon kaleci antrenörü Sambade ile çalışan Fabricio'yu hem Sambade hem de Şenol Güneş çok istiyor. Bu konuda Başkan Fikret Orman ile konuşan Güneş "Tam aradığımız kaleci. Hem özellikleri hem refleksleri hem de ayak tekniği mükemmel.  Fabricio'yu alırsak büyük iş başarmış oluruz." diye konuştuğu öğrenildi.


İşte Fabricio Agosto Ramirez Maç Görüntüleri

Fabricio Agosto Ramirez 1 hafta önceki idman görüntüleri..


http://www.kartalbakisi.com/fabricio-agosto-ramirez-1-hafta-onceki-idman-goruntuleri-video,1235.htmlKAYNAK:KARTALBAKİSİ.COM/ÖZELHABER