Beşiktaş, Samuel Eto’o için Antalyaspor’a teklifini yaptı. Siyah beyazlılar, Kamerunlu yıldıza karşılık Kerim Frei’ı kiralık, Ömer Şişmanoğlu’nu ise bonservis ile Antalya’ya vermeye hazırlanıyor.

Devre arası transfer dönemi öncesi Ryan Babel ile anlaşan Beşiktaş, Samuel Eto’o içinde somut adımlar atmaya başladı. Bir süredir Akdeniz ekibiyle temasta olan Beşiktaş, resmi teklifini yaptı.

Beşiktaş yönetimi, Eto’o karşılığında Kerim Frei’ı sezon sonuna kadar kiralık olarak, Ömer Şişmanoğlu’nu ise bonservisiyle Antalyaspor’a teklif etti.

35 yaşındaki yıldız futbolcuyu kadrosunda tutmak istediği bilinen Antalyaspor, teklife henüz yanıt vermedi. Taraflar arasında görüşmenin bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

Kulüplerin anlaşması durumunda Eto’o’nun Beşiktaş’a transferi resmiyet kazanacak. Yıldız oyuncu, Beşiktaş’a gitmeye sıcak yaklaşırken, anlaşma sağlanması halinde Kamerunlu futbolcu, Beşiktaş’ın devre arası kampına katılacak.

Siyah beyazlılar sezon başında da Samuel Eto’o’yu kadrosuna katmak istemiş ancak Antalyaspor ile anlaşılamadığı için transfer gerçekleşmemişti.

Ntvspor