Eşi Fransa'ya gitmek istemedi...

Lyon’la Marcelo için pazarlıklara devam eden Beşiktaş’ta, Brezilyalı stoperin eşinin Fransa’ya gitmek istemediği ortaya çıktı.

GÜNDEM 27.06.2017 - 10:18 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Lyon’la Marcelo için pazarlıklara devam eden Beşiktaş’ta, Brezilyalı stoperin eşinin Fransa’ya gitmek istemediği ortaya çıktı. Çocuklarıyla birlikte İstanbul’da mutlu bir hayatı olduğu için Marcelo’nun Lyon’a gitmesini istemeyen eşinin transfere karşı çıktığı belirtildi. Lyon’un, tecrübeli futbolcuya yaptığı teklifi artırması halinde transfere izin vermeyi planlayan yönetimin ise eşinin tutumu nedeniyle beklemede olduğu ifade edildi.

***

Beşiktaş, Marcelo’nun gitmesi halinde savunmaya Pepe haricinde bir takviye daha yapacak. Brezilyalı stoper kalırsa başka bir futbolcu getirilmeyecek.

***

Bu arada Marcelo’nun takımda kalmasını isteyen Başkan Fikret Orman’ın, Lyon’un bonservis bedelini artırması halinde bile son kararı deneyimli oyuncuya bırakacağı aktarıldı. Öte yandan Lyon Başkanı Aulas ise yaptığı açıklamada, “Stoper için üç kulüple görüşüyoruz. Son kararı sportif performansa göre vereceğiz” dedi.

***

Kaynak: Milliyet

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
  Şamp. Ligi   UEFA   Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@