Ernst'ten yeşil ışık

2008-2009'daki şampiyonlukta büyük rol oynayan ve Siyah-Beyazlı taraftarların sevgilisi olan Ernst, “Yardımcı hocalık için teklif gelirse seve seve çalışmaya hazırım” dedi. Şenol Güneş’in de Ernst’in ekibe girmesine sıcak baktığı öğrenildi.

FUTBOL 20.06.2018 - 11:24 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Yeni sezonda teknik direktör Şenol Güneş'in ekibinde mutlaka bir yardımcı antrenör olacak. Tamer Tuna'mom ardından kulübedeki bu boşluk doldurulmazken, Başkan Fikret Orman yardımcı hoca konusunda Güneş’i ikna etmişti. Gündeme daha önce Yusuf Şimşek, İlhan Mansız gibi isimler gelirken; Başkan Orman, Guti ile İspanya’da bizzat görüşmüş, ancak olumsuz yanıt almıştı.

Siyah- Beyazlılar rotayı şimdi de bir diğer eski yıldızı Fabian Ernst’e çevirdi. 3.5 sezon Beşiktaş’ta forma giyen ve 2008-09’daki şampiyonlukta kilit rol oynayan Ernst, taraftarların sevgilisi. Disiplinli ve savaşçı kimliğiyle oynadığı dönemlerde profesyonellik dersi veren Alman Panzeri, Beşiktaş’a dönmeye hazır.

Güneş sıcak bakıyor 

Yakın çevresine konuşan ve yönetime mesaj gönderen Ernst, “Beşiktaş benim için çok değerli. Taraftarı asla unutmadım. Yardımcı hocalık için teklif gelirse seve seve çalışmaya hazırım” dedi. Şenol Güneş’in de Ernst’in ekibe girmesine sıcak baktığı öğrenildi.

Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@