Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'ye "Bazı oyuncularımızın sözleşmesini şimdiden uzatarak sanırım hata yaptık. İmzayı atanların çoğu gevşedi" diye dert yandı.

Beşiktaş'ta herkes yaşanan düşüşün nedenlerini araştırırken, başkan Fikret Orman'ın, futbolun patronu olan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile yaptığı toplantıda farklı bir konuyu gündeme getirdiği bildirildi. Başkan Orman'ın, bir sohbet sırasında Çebi'ye, "Benim amacım F.Bahçe gibi 'Şampiyon olun, imzayı öyle atalım' demekti. Ama başta hocamız olmak üzere bir çok isim, 'İmzaları şimdi atalım herkes rahatlasın' diye sitem etti. İmzayı atanlar gevşedi, rahatladı. Bence hata yaptık" dediği bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest! Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest!

"BIRAKIP GİDECEKLERDİ"
Başkan Orman'ın, sezon bitmeden sözleşmeleri yenilenen Cenk, Ersan, Necip, Veli, Oğuzhan ve Mustafa Pektemek'in performansından mutsuz olduğu devre arasında alınan Milosevic, Opare ve Tolgay'ın ise kendisinde şu an için hayal kırıklığı yarattığını Ahmet Nur Çebi ile paylaştığı bildirildi. Çebi'nin ise Orman'a, "Biliyorsun başkan, imzayı atmasaydık, Veli başta olmak üzere bırakıp gideceklerdi" sözüne ise Fikret Orman'ın, "Bizden aldıkları parayı nerede bulacaklardı" diyerek yanıt verdiği öğrenildi.