Erdoğan Demirören vefat etti

Beşiktaşımızın eski başkanı ve TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

GÜNDEM 08.06.2018 - 14:59 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in babası Demirören Holding Başkanı Erdoğan Demirören hayatını kaybetti. Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören bir süredir İstanbul Florence Nightingale Hastanesi'nde tedavi görüyordu.

79 Yaşında hayatını kaybeden Erdoğan Demirören'in vefatının ardından hastane yönetimi açıklama yaptı. Hastane adına açıklama yapan tıbbı direktör Özgür Şamilgil, "Acı bir haberi vermek için karşınızdayım. Saygıdeğer iş insanı Erdoğan Demirören bugün saat 11: 53 itibariyle aramızdan ayrılmıştır. Solunum yetersizliği nedeniyle bir süredir takip altındaydı. Ailesinin yakın ilgisi ve alakası hastanenin tüm personelinin çabalarıyla bugüne kadar ızdırap çekmeden yaşamını sürdürmüştür. Allah kalanlara sabırlar versin. 31 Mayıs 2018 itibariyle hastanemiz yoğun bakımını alınmıştı. Solunum yetersizliği nedeniyle yoğun bakımda tıbbı destek ve tedavisi sürüyordu"dedi. Şamilgil'in ardından konuşan Demirören Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal'da Demirören Ailesi olarak acılarının büyük olduğun söyleyerek, " Cenaze namazı Fatih Camii'nde Pazar günü öğlen namazına müteakip olacak" dedi.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@