‘ENDİŞELİYDİK’

Beşiktaş basın sözcüsü Metin Albayrak, Akhisar maçını Galatasaray'dan önce oynamalarına anlam veremediklerini söyledi: Hafta içinde Galatasaray, Atletico'yla çarşamba oynadı. Biz ise Skenderbeu ile perşembe maç yaptık. Hal böyleyken dün niçin Galatas

GÜNDEM 30.11.2015 - 13:13 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Akhisar Belediyespor karşısında aldıkları mağlubiyette yorgunluğun etkisinin de olduğunu söyledi. Akhisar karşılaşmasının 8 gün içinde oynadıkları 3. maç olduğunu ifade eden Albayrak, “Oyuncularımız perşembe akşamı yoğun yağmurun da etkisiyle ağırlaşan zeminde Skenderbeu karşısında zorlu bir maç oynadılar. O karşılaşmanın ertesi günü rejenerasyon idmanı yaptılar, bir sonraki gün de antrenman yaptılar. Yani sadece 1 idmanla bu maça çıktığımızı, dinlenme fırsatı bulamadığımız aşikâr.
‘ENDİŞELİYDİK’

Hal böyleyken dün neden erken maçı Beşiktaş’ın oynadığını anlamak mümkün değil. Galatasaray hafta içinde Atletico Madrid’le çarşamba günü maç yaptı. Biz ise Skenderbeu ile perşembe oynadık. Niçin Galatasaray’ın değil de bizim maçımız erken saate konuyor? Hocamız Şenol Güneş, Skenderbeu maçı sonrası 3 saatlik farkın dinlenme konusunda önemli olduğunu söylemişti. Bu konuda endişeliydik ve gerçekten takımın bu durumdan etkilendiğini söylemek mümkün” şeklinde konuştu. 


VATAN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@