Beşiktaş Yönetimi’nden Sivas maçı öncesi kamuoyuna mesaj: Biz asla Sivas’ı küçümsemiyoruz. Ancak böyle zamanlarda rakip takımların motivasyonu yüksek oluyor. En zor maçlardan birini oynayacağız.

Gözden kaçırmayın

Bayer Leverkusen'den Nadiem Amiri için bonservis yanıtı Bayer Leverkusen'den Nadiem Amiri için bonservis yanıtı

Sivasspor'u sahasında ağırlayacak olan Beşiktaş, son dönemde oynadığı başarılı futbolu skora da yansıtmak istiyor. Son 2 maçta iyi oynamalarına rağmen bunun karşılığını alamadıklarını belirten Siyah-Beyazlı yöneticiler, Sivasspor maçının da çok zor ve kritik olduğuna dikkat çekiyor. Ümraniye’deki çalışmaları yakından takip eden yöneticiler, oyuncularla yaptıkları bire bir görüşmelerde de milli ara öncesi oynanacak maçın ciddiyetine dikkat çekiyor.

KAZANACAĞIZ BAŞKA YOLU YOK

Beşiktaşlı yöneticiler, Sivas maçındaki görüşlerini ise şöyle ifade ediyor: Sivasspor’un hocasıyla yollarını ayırması, bizim takımda bir rehavete sebep olmaz. Ancak böyle zamanlar, rakip takımın motivasyonunu yükseltir. Sivasspor’un her zamanki oyunundan daha iyi bir performans göstereceğini düşünerek, ona göre önlem almalıyız. Bizim açımızdan en tehlikeli maçlardan biri. Kazanıp, milli araya mutlu girmeliyiz. İnşallah bunu da başaracağız. Beşiktaş’ın bu gücünün olduğunu herkes biliyor. ,

Akşam