Gökhan konusunda Rus kulübü ile daha önce sözlü olarak anlaşan beşiktaş'ın transferin resmiyet kazanması için Rubin Kazan'a 3 milyonr euro nakit ödemesi gerekiyor. Bu rakam yanında kalan 1.5 milyon euro'yu da takside bölerek ödeyecek olan Beşiktaş, böylece Gökhan'ın bonservisini alacak. Bu konudaki son pürüzleri çözmeye çalışan Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven biliç'in kadroda düşünediği İbrahim toraman için yeni bir formül bulundu. 

 

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, bir araya geldiği eski kaptanlarına "seni takımımızda görmek istiyoruz, ancak Biliç senin için, '1 yıldır oynamıyor, 2 kamp kaçırdı, hazır olması 6 ayı bilir. Kiralık gitsin , İbrahim'den gelecek yıl yararlanalım' dedi" ifadesini kullandı. 

 

İbrahim Toraman da bu teklife sıcak bakarken, "En büyük hayalim 1 yıl da olsa yeni stadımızda forma giymek. Yeni stad rüyalarıma giriyor orada oynayıp şampiyonluk kupası ile tur atmak istiyorum" diye konuştu

 

Beşiktaş yönetimi, İbrahim toraman ve Sezer Öztürk'ü kiralık göndermek için spor toto super lig takımlarıyla görüşmelere başladı.

 

İbrahim Toraman'a Gaziantepspor, Sivasspor ve Balikesirsporun teklif yaptigi belirtildi. 

 

Kaynak : LİGTV