Emre Kocadağ'dan Kaan Ayhan ve transfer sözleri

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, Kaan Ayhan ve diğer transferler hakkında bilgi verdi.

GÜNDEM 19.08.2021 - 10:16 19.08.2021 - 10:23 Kartal Bakışı

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, yeni transferlerin durumunu değerlendirdi ve Kaan Ayhan görüşmeleri hakkında bilgi verdi.

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, teknik direktör Sergen Yalçın’ın verdiği transfer raporu doğrultusunda yapılan çalışmaların olumlu yansımasından mutlu olduklarını belirtti.

Siyah beyazlı takımın kadroya kattığı Alex Teixeira’nın 2 gündür çıktığı antrenmanlarda teknik fizik ve kondisyon olarak çok iyi bir izlenim bıraktığına dikkat çeken Kocadağ “Şu anda uyum aşamasında bir çalışma yapılıyor. Herkes inanılmaz hırslı ve inançlı. İlk maçta Rize karşısındaki 3 puan ve goller moralleri yükseltti” dedi.

KAAN AYHAN İÇİN GÖRÜŞÜYORUZ

Siyah beyazlı takımın yeni golcüsü Michy Batshuayi’nin de İngiltere’de sezon başı kamplarına katılıp hazır geldiğini ifade eden Kocadağ sözlerini şöyle sürdürdü:

“Batshuayi’nin form durumu mükemmel. Takımın sadece stoper eksiği var. Kaan Ayhan ile görüşmelerimiz sürüyor. Birkaç güne kadar netleşir. Kulübünden haber bekliyoruz. Taraftarlarımız güçlerini hissettirsinler. (HÜRRİYET)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@