“Eksikler Hissedildi“

NTVSpor yorumcusu ve Spor Yazarı Mehmet Demirkol, 0-0 sonuçlanan Çaykur Rizespor - Beşiktaş maçını KartalBakisi.com'a değerlendirdi.

ÖZEL 24.10.2013 - 11:29 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
 NTVSpor'un başarılı yorumcusu Mehmet Demirkol, 0-0 sonuçlanan Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçı ile ilgili KartalBakisi.com'a değerlendirdi.

"EKSİKLİKLER HİSSEDİLDİ"

*Beşiktaş, Çaykur Rizespor ile 0-0 berabere kaldı. Size göre nasıl bir maç oldu? -Beşiktaş'ın yaratıcı orta saha sıkıntısı çektiği bir maç oldu. Oğuzhan ve Atiba'nın yokluğunun hissedildiği bir maç oldu. Üretkenlik, yaratıcılık açısından sorunlar vardı. 
*Beşiktaş, size göre gol sıkıntısı çekiyor mu?"- Çekiyor. Yani golcü bir oyuncunun olmamasından dolayı. Hugo Almeida'nın formsuz olmasından dolayı gol sıkıntısı yaşanıyor.
*Peki Biliç, rotasyonu iyi kullanamadığı yönünde eleştiri aldı. Formsuz Olcay ve Hugo Almeida'yı oynattığı için eleştirildi.-Yani iyi bir yedek kulübesinin olmaması bunun nedeni oluyor olabilir. Bu konuda bir şey diyemem yani Olcay geçen sene oynadığı futbolla bu sene natifsiz oluyor ama Hugo Almeida yerine Eneramo olabilirdi. Dentinho'nun yarar göstereceğini düşünmüyorum zaten. Bir Eneramo olabilirdi.*Beşiktaş seyircisiz oynama cezası aldı. Ancak bir kez daha gördük ki bu ceza herkesin, suçlunun, suçsuzun çektiği bir ceza, başka bir ceza bulunamaz mı?"-Bu dünyanın her yerinde tartışılan bir konu. Yani benim aklıma gelmiyor açıkcası. Belki para cezası olabilir, ağır para cezası ama belki bu sefer kulüplerin işine gelmeyebilir. Ancak şöyle bir sorun olabilir, ceza olarak kadınların gitmesi olmayabilir. Kanunda bu suçtur, 3. sınıf saymak. Ama ne yazık ki bunun içinde bir şeyler yapılmıyor. İlginç bir durum.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@