Salı akşamlarının vazgeçilmezi EDHO bu akşam neden yok, EDHO bitti mi soruları gündem oldu. İşte, fenomen dizi Eşkiya artık oynamayacak mı sorusunun yanıtı

Hatrı sayılır izleyici kitlesine sahip olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu dört gözle bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta EDHO yeni bölümüyle ekranlara merhaba diyecekti. Fakat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni fragmanda gününde ekranlara geleceği duyurulsada dizi geçtiğimiz hafta yayınlanmadı.

Bugün bir çok vatandaşın gözü EDHO yeni sezon yeni bölüm için Atv yayın akışına çevrildi. Yayın akışında yer almayan dizi için EDHO ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı için araştırmalar hız kazandı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin beklenen 200. bölüm fragmanı da yayımlanmıştı ancak beklenen tarihte EDHO'nun yeni bölümü ekrana gelmedi. Yaşanan gelişmelerin peşinden Oktay Kaynarca ve yönetmen Onur Tan tarafından açıklama yapıldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam ekranlara gelmesini umut eden diziseverleri kötü bir sürpriz bekliyor. Çünkü EDHO bu akşam ATV ekranlarında olmayacak. Yayın hayatına son veren EDHO tüm diziseverleri oldukça üzdü. 

Diziseverleri şok eden o açıklama;

Gözden kaçırmayın

Sürpriz Oyuncu! Yürek Çıkmazı Konusu, Oyuncuları! Yürek Çıkmazı Nerede Çekiliyor? Sürpriz Oyuncu! Yürek Çıkmazı Konusu, Oyuncuları! Yürek Çıkmazı Nerede Çekiliyor?

EDHO dizisinin baş kahramanı Oktay Kaynarca, ''At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir" Cengiz Han... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım 'EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ' ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…''