Galatasaray'da kadro dışı kalan isimlerden biri olan Emmanuel Eboue, sarı-kırmızılı takımdaki durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

A2 Takımı ile çalışmalarını sürdüren Eboue, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada ağladığını söyledi. 'Beşiktaş'tan teklif aldın mı?' sorusuna 'Hayır' cevabı veren Eboue, ayrıca 'taraftarlar, Melo'nun evine gittiği gibi benim evime gelmesini istemem' dedi.

İşte Emmanuel Eboue'nin açıklamaları..."

"ALLAH BİLİYOR"

"Tabii çok züngün hissediyorum. Evde çocuklarım var. İyiymişim gibi davranıyorum ama aslında iyi değilim. Galatasaray benim takımım. galatasaray'da 5 kupa kazandım, kendimi kötü hissetmem normal. Ben futbolcuyum. Benim işim futbol oynamak A2 Takımı'nda futbol oynuyorum. Neden bu hale düştüğümü Allah biliyor. O benim neden takıma döneceğimi biliyor."

"KADRO DIŞI KALINCA AĞLADIM"

"Bana kadro dışı olduklarımı söylediklerinde tabii ki ağladım. Çünkü bu benim işim. farzetki bir gazateci olarak seni arıyorlar ve bir daha röportaj yapmayacağını söylüyorlar... Tabii ki sen de ağlasın, bu normal..."

"VEYSEL'DEN SABRİ'DEN DAHA İYİYİM DİYEMEM..."

"Hayat bu, hayat böyle. Bugün tepedesin yarın aşağıda. Ben pozitif düşünüyorum. Taraftarlar beni biliyor. Benim kötü olmadığımı biliyorlar. Bu benim umrumda değil. Taraftar beni biliyor o yüzden Melo'ya gittikleri gibi evlerime gelmelerini istemem. Ben 'Veysel'den Sabri'den iyiyim' diyemem. Çünkü aynı işi yapıyoruz. Onların yeteneklerine saygım var, kendi yeteneklerime de... tek parça olammız lazım. ben oynarım, veysel oynar, Sabri oynar. Neden onlara karşı durayım?"

"PROBLEM PRANDELLI Mİ, BAŞKASI MI..."

"Bu benim problemim. Problem sadece ben ve Galatasaray değil. Size Prandelli mi, başkası mı, bunu anlatamam. Bu bizim özelimiz. Bunu kulüp içerisinde çözmeliyiz. Dışarıda çözemeyiz."

BEŞİKTAŞ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

"Beşiktaş'tan teklif almadım. Beşiktaş'a gider miyim? Bu büyük bir soru. Her şey Allah'a bağlı. Göreceğiz. Aklımda Galatasaray'dan ayrılmak yok. 1 yıl daha sözleşmem var. İşimi yapacağım, sonrasızını göreceğiz."