Eboue'den Beşiktaş açıklaması

Amatör Lig takımlarından Yeşilköyspor ile antrenmanlara çıkan Emmanuel Eboue, Galatasaray'dan ayrılış sürecinde yaşananları anlattı.

FUTBOL 04.12.2015 - 11:54 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Şu anda serbest olduğunu da ifade eden Fildişi Sahilli oyuncu, Beşiktaş'ta oynayabileceğini söyledi.Futbol hayatı boyunda çok güzel şeyler yaşadığını belirterek, “Bunun için Allah’a şükrediyorum. Gerçeği de sadece o biliyor” ifadesini kullanan Eboue, “Form tutmak için çalışmaya devam ediyorum. Günde iki idman yapıyorum. Fildişi Sahillleri’nden bir arkadaşımla Bakırköy’deki bir statta çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Kalbinin kırık olduğunu ancak Galatasaray’ı çok sevdiğini vurgulayan Eboue, şöyle devam etti: “Bir gün geri dönmek isterim.

Hayalim Hamza hoca ile çalışmaktı ama o gelmeden önce takımın dışında kalmıştım. Yapabileceği bir şey yoktu. İşler iyi gitmeyince menajerimle yollarımı ayırdım. Kulüp te bulamadım. Avrupa ya da Türkiye’den teklif gelirse futbol oynamaya devam etmek istiyorum. Şu an serbest bir oyuncuyum. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta da oynayabilirim.” (Ntvspor)