Düzce Beşiktaşlılarda Genel Kurul

Düzce Beşiktaşlılar Derneği Genel Kurulu yapıldı. Başkan Hikmet Dağdelen güven tazelerken, yeni yönetimde Mehmet Bakan, Adnan Akad, Abdullah Dağıstanlı ve Erol Tayhan gibi isimler de yer alıyor. Başkan Dağdelen, Kurugöl konusunda sona gelindiğini kay

DERNEKLER 27.09.2012 - 16:27 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Genel Kurulunu yeni hizmet binasında gerçekleştiren Düzce Beşiktaşlılar Derneği, başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeleyen Hikmet Dağdelen, genel kurul sonrası yaptığı  konuşmada gösterilen  güvene ve ilgiye teşekkür ederek,  bazı medya kuruluşlarında yer alan haksız ve yersiz karalama ve hakarete varan yazı ve yorumların  azmimizi  ve kararlılığımızı etkilemeyeceğinin bilmesini kaydederek,  Kurugöl’e yapılan yatırımda büyük mesafe alındığı müjdesini verdi.Kurugöl ve Yörük Yaylası’yla ilgili olumlu gelişmelerin sevindirici olduğunu vurgulayan Düzce Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Hikmet Dağdelen "eski valimiz  ve yeni valimiz Adnan Yılmaz başta olmak üzere devlet erkanı tarafından da takip edilen bir yatırım olduğunun sevincini yaşıyoruz. Beşiktaş Kulübü Düzce Kurugöl ve Yörük Yaylasına tesis yapmak ve burada kalıcı olmak için başlattığı girişimlerin sonuna gelmiştir. Salı günü Ankara’da yapılacak toplantının ardından resmiyet kazanacaktır. Emeği geçenleri her Düzceli şükranla anacaktır. Bizlerde şimdiden teşekkür ediyoruz, hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.
Düzce Beşiktaşlılar Derneği’nin genel kurulu; Düzcespor eski başkanlarından Abdullah Dağıstanlı, Düzce Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı, Bakan Motor Yenileme AŞ Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı  Mehmet Bakan,  İşadamı Adnan Akad, Sanayici Ömer Tokaliç,  Av.Mustafa Umut Turna, İşadamı Kadir Öztürk, Düzce Belediyesi eski Hesap İşleri Müdürü Özcan Çakmakçı ve  Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’dan  oluştu. Denetleme Kurulu’nda da şu isimler yer alıyor: Gürkan Yılmaz, Alim Akbaş ve Uğur Demirbağ.