Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Çeşme'de konuştu.

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'ten Dele Alli değerlendirmesi Şenol Güneş'ten Dele Alli değerlendirmesi
Beşitaş kulübü başkanı Fikret Orman, şampiyonluk turu kapsamında geldiği Çeşme'de taraftar derneğinin açılışını yaptı. Çok sayıda taraftarın katıldığı Çeşme Kartalları Beşiktaşlılar Derneğinin açılışında konuşan Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in doğum gününü esprili şekilde kutlayarak, "Buradan Şenol Güneş hocamızın 35. doğum gününü kutluyorum. İnşallah hocamızla geçen sezon olduğu gibi mutluluklar yaşamaya devam ederiz" dedi.
"ÇOK ZOR BİR LİG"
Şampiyonlar Ligi'ne katılacaklarını hatırlatan Fikret Orman, "Şampiyonlar Ligi çok zor bir lig. Beşiktaş her maçına galibiyet için çıkan bir takım. Türkiye'nin en büyük kulübü olan Beşiktaş'ın hedefleri de büyük. Dünyanın sayılı kulüplerinden bir tanesiyiz. Bizim hep bir hedefimiz var. Burada elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" diye konuştu.
"TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR"
Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden siyah-beyazlı kulübün başkanı, "Lig bitti. Gündemimiz transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz ancak isimleri açıklayacak durumda değiliz. Bu hafta şampiyonluk balolarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki hafta da Ramazan başlıyor" açıklamasında bulundu