Dünyanın gözü Galatasaray-Beşiktaş derbisinde

Pazar günkü müthiş mücadele, Inter-Juventus, Fiorentina-Napoli ve M.United-Arsenal maçının önünde hafta sonunun en önemli 90 dakikası olacak. Derbiye birçok yabancı gazeteci akredite olurken ligin kırılma maçını Fildişi’nden Fransa’ya, Hong Kong’dan

FUTBOL 27.04.2018 - 09:38 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Süper Lig'de şampiyonluk yarışının kaderine direkt etki edecek olan Galatasaray-Beşiktaş derbisi sadece Türkiye'de değil tüm dünyada büyük bir heyecanla bekleniyor. Avrupa'nın önde gelen ligleri olan İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda'da şampiyonluk yarışı sona erdi. Sadece Türkiye, İtalya ve Portekiz'de zirve mücadelesi devam ediyor.

İtalya ve Portekiz'de şampiyonluk mücadelesi veren takımların bu hafta birbirleriyle maçı yok. Bu nedenle herkes, lider Galatasaray ve takipçisi Beşiktaş'ın müthiş mücadelesine kilitlenmiş durumda.

En önemli 90 dakika olacak

Süper Lig'de ezeli rakipleri karşı karşıya getirecek olan dev derbi, Inter-Juventus, Napoli-Fiorentina ve Manchester United-Arsenal maçlarının önünde, hafta sonunun en önemli 90 dakikası olacak.

Birçok ülkede yayınlanacak

Nefesleri kesecek olan maç dünyanın birçok ülkesinde canlı yayınlanacak. Fildişi'nden Fransa'ya, Hong Kong'dan ABD'ye, Sırbistan'dan Togo'ya tam 41 ülke bu büyük heyecanı yaşayacak.

Fotomaç

Gelişmelerden Haberdar Olun

@