Dorukhan Toköz'ü de parlatacağım

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni transferleri Dorukan Toköz'le ilgili konuştu.

FUTBOL 24.06.2018 - 12:52 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Türk futboluna birçok isim kazandıran tecrübeli çalıştırıcı, başkan Fikret Orman’la yaptığı görüşmede “Dorukhan geleceği olan bir isim. Ondan kesinlikle yaralanacağım. Parlatacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Transfer için “Bekle ve gör” taktiğini seçen Beşiktaş’ta sağ bek mevkisindeki durum netleşmeye başladı.

Gazete Habertürk'ün haberine göre bütçeyi aşmamak için Gökhan Gönül’ün yanına Eskişehir’den transfer edilen Dorukhan Toköz ile eski oyuncusu Daniel Opare’nin yeterli olacağını düşünen Siyah-Beyazlı yöneticiler, bu konuda teknik direktör Şenol Güneş’in kararlarını bekliyor. Özellikle genç futbolcu Dorukhan’ın performansı merak edilirken 22 yaşındaki sağ bekin göstereceği grafik, bu bölgeye yapılacak takviye konusunda belirleyici olacak.

"TAKIMDA KALABİLİR"

Şenol Güneş’in başkan Fikret Orman ile yaptığı telefon görüşmesinde Dorukhan konusunun da masaya yatırıldığı öğrenildi. Bugüne kadar Türk futboluna birçok yıldızı kazandıran tecrübeli hocanın genç yetenekten umutlu olduğunu belirtip “Dorukhan geleceği olan bir isim. Ondan kesinlikle yararlanacağım. Parlatacağıma inanıyorum. Kampta herkes şansı hak ediyor. Durumuna orada bakacağım. Takımda kalabilir” dediği öğrenildi.

Habertürk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@