NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Medipol Başakşehir'in Beşiktaş'ı 3-1 yendiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Bursaspor'dan sonra ligimize gelen...

Başakşehir, ligimizde son yıllarda gördüğümüz Bursaspor'dan sonra en renkli kulüp. Ekonomik olarak büyükler kadar olmasa da devre arası Schalke'den oyuncu, Adebayor, İrfan gibi oyuncuları aldılar.

'Erken sevinmeyin' mesajı geldi!

Tek dezavantajı taraftarı olmaması. Derbi niteliğindeki maçlarda başarılılar. 'Ligi 7 Mayıs'ta bitirmeyeceğim, erken sevinmeyin' dediler. Beşiktaş'ın mazareti Adana maçında da vardı. Abdullah Avcı kendini olağanüstü geliştirdi. Sistem takımı yarattı.

"Adana maçı S.O.S verdi"

Lyon maçı yıprattı. Adana maçı bir S.O.S verdi. Şenol Güneş, 'Bana bir şey olmaz' diyerek hep aynı oymaya çalıştı. Şenol Güneş rakibe göre bir kadro çıkaran bir teknik adam değil. Belli 11'le çıkacağını biliyoruz.  Belki Aboubakar'la Cenk konusunu yanılabilir. Başakşehir istese böyle rakip bulamaz. Bunlar tesadüf mü? Değil. Abdullah Avcı 2 gol bulacaklarına emin. Talisca'yı gören var mı? Türkiye'nin en iyi takımı Beşiktaş ama Abdullah Avcı, Beşiktaş'la oynamak ister. Yaptığımız hamlelerin bazen yanlış olduğunu görürüz. 'Keşke daha sert orta saha çıkarsaydım' diyecek. Adana maçı kötü gitse bu kadar vurdumduymaz olmazlardı. 

Gözden kaçırmayın

Gedson: Beşiktaş taraftarını göreceğim için çok heyecanlıyım Gedson: Beşiktaş taraftarını göreceğim için çok heyecanlıyım

Abdullah Avcı değişti!

Abdullah Avcı bundan 3-4 sene önce olan Abdullah Avcı değil. Şenol Güneş de bugün cebine bir şey koymuş olabilir. Beşiktaş'ın Lyon maçında daldı maça. Tribündeki taraftar gibi maçı izlemeye başladı. 

Beşiktaş, 55'ten sonra bu işin olmayacağını anladı. Erken gelse, ciğerden oynayabilirdi.