Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Antalyaspor-Beşiktaş maçının ilk yarısını NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi. Dilmen, son haftaların formda ismi olan Dorukhan'a övgü dolu sözler sarf etti.

Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş, konuk olduğu Antalyaspor karşısında ilk yarıyı 3-0 önde tamamladı.Karşılaşmanın ilk 45 dakikasını usta yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi. Son haftaların formda ismi Dorukhan'a övgü dolu sözler sarf eden Dilmen, ''Dorukhan da Avrupa'ya ihraç olur. Günümüzde bu tarz orta saha oyuncuları yok, ilerleyecektir.'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın kazandığı penaltıda VAR'a niye ihtiyaç duyulduğunu anlamadığını belirten Dilmen, "Bu kadar tecrübeli kaleci Boffin, böyle penaltıya neden oldu. VAR'a niye ihtiyaç duyuldu, yardımcının gözünün önünde olan bir penaltı. Beşiktaş'ın penaltısında Antalyasporlu oyuncu ceza alanına girmese, sadece Güven girmiş olsa penaltı tekrarlanmayacaktı. Karar doğru.'' diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımın ikinci golünü kaydeden Dorukhan'ı öven usta yorumcu, ''Dorukhan da Avrupa'ya ihraç olur. Günümüzde bu tarz orta saha oyuncuları yok, ilerleyecektir." dedi.

Gözden kaçırmayın

Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor

Fanatik