Araz Gelecek İçin

Milosevic ve Opare’de mutlu sona ulaşan Beşiktaş, Hamburg ile yollarını ayırmaya hazırlanan başarılı orta saha oyuncusunu da renklerine bağlıyor.

Araz Gelecek İçin

Sağ bek transferini sürpriz bir şekilde Daniel Opare’yi alarak sonlandıran Beşiktaş Yönetimi, şimdi de Tolgay Arslan’a imza attırmak için gün sayıyor.

Savunmadan sonra orta sahayı da kuvvetlendirmek isteyen siyah-beyazlı yönetim, Hamburglu oyuncunun transferinde de sona yaklaştı. Tolgay, alacaklarına karşılık Alman kulübünü serbest kalmaya ikna edebilirse bu futbolcuyla hemen sözleşme imzalanacak.

Araz gelecek için

Devre arasındaki transferlerini farklı hocalara seyrettirdikten sonra takıma katan Beşiktaş Yönetimi, dün Opare’yı borsaya bildirdi. Portolu oyuncuyu hiç bir bedel ödemeden kiralayan ve sadece bu futbolcuya para ödeyecek olan siyah-beyazlılar, Tolgay Arslan’ı da bedel ödemeden transfer etmek istiyor.

Milosevic, Opare ve Tolgay transferleriyle transferi tamamlamak isteyen Beşiktaş Yönetimi, yeni sezonun transfer görüşmelerini de şimdiden yapıyor. Önceki gün Spartak Moskova’da oynayan Araz Özbiliz’in babasıyla bir araya gelen siyah-beyazlılar, yeni sezon için bu oyuncuya teklif sundu. Beşiktaş’a gelmeyi çok isteyen ve bu transferde kulübüyle bile görüşecek olan Araz’ın menajeri bir kez daha Beşiktaş Yönetimi ile bir araya gelerek aradaki pürüzleri çözmeye çalışacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Bir ricamız bu adam Beşiktaşa transfer olmasın.Beşiktaşa göre değil çünkü.umarım yalan haberdir.

hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Araz degil Aras

Rahim Muradov
Rahim Muradov - 4 yıl Önce

İnşallah gelmez.Bir Azərbaycanlı olaraq istemem Besiktaşimda bir ermeni forma giysin.

Ermeni bjkli
Ermeni bjkli - 4 yıl Önce

Irkcı yorumları yayınlıyan kartalbakısı çalışanlarını kınıyorum

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

Rahim muradov senin tribun liderin alen markaryan kim ermeni degilmi besiktas uzerinden koseyi donen para kiran sonrada satan degilmi once ona ses cikartin

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

eses eses sen nasıl bi gerizekalısın.zerre kadar bilmediğin her konuya yorum yapıyorsun.

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

serkanatli zekamdan artani sana zekatim olarak versem bir omur yeter

serkanatlı
serkanatlı - 4 yıl Önce

sen nelerin verilip verilemeyeceğini kavrayamamışsın daha.