3 amatör şube askıya alınıyor!

Beşiktaş Spor Kulübü, Erkek Voleybol, Kadın Voleybol ve Kadın Basketbol şubelerini dondurma kararı aldı. Bu karar sosyal medyada şaşkınlık yaratırken, olumlu ve olumsuz tepkiler gelmeye başladı.

AMATÖR BRANŞLAR 29.06.2017, 15:19 30.06.2017, 11:47 kartalbakışı.com
1740

Ayrıca BJK Amatör Branşlar Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, istifa ettiğini duyurdu!

İşte o açıklama!

''Sayın, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Amatör Şubelerinde Beşiktaşımız'ın başarısı için ter döken İdari, Teknik ve Sporcu Kardeşlerime;

2012 Yılında şahsıma tevdi edilen, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Amatör Şubelerinden sorumlu yöneticilik görevimden 29.06.2017 tarihinden itibaren ayrılacağım.

Geçen süre içerisinde sizlerin göstermiş olduğu üstün işbirliği anlayışı, çalışmalarınız, başarılarınız ve dostluğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Bu duygu ve düşünceler ile, bundan sonraki çalışma hayatınızda da sağlık ve başarı dolu günlerin herzaman sizlerle olmasını dileyerek

Saygılarımı sunuyorum,

Erdal Karacan

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (3)
Fatih 4 yıl önce
sen beşiktaş'sın
ne kadar bütçe ile dönüyor ki o şubeler
yakışmadı başkan
Alper Kaya 4 yıl önce
güreş, boks, kürek gibi şubeleri kapatsanız tamam da en önemli takım sporlarında
beşiktaş var olmalıdır. maçlara seyirci gelmemesi bahane olamaz. güçlü ve iddialı kadrolar kurulursa taraftar da gelir. yönetim taraftar dernekleriyle işbirliği yaparak birtakım düzenlemelere gitmelidir. örneğin; bir forma alana voleybol maçımıza bedava bilet verilmesi gibi. okullara ucuz bilet sağlanması gibi... kafayı işletmek gerekiyor.
MURAT 4 yıl önce
kapatilmasini i̇stemeyen kaç bjk taraftari erkek voleybol yada kadin basketbol maçina gi̇tmi̇şti̇r acaba.bence doğru karar..