'Devre Arasında Hatasını Anladı'

Beşiktaş Kasımpaşa maçının merakla beklenen sonucu yarın belli oluyor.

ÖZEL 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Kasımpaşa-Beşiktaş maçının 29. dakikasında Beşiktaş atağında sahada ilginç anlar yaşandı. Siyah-beyazlılar, Kasımpaşa ceza alanına yüklenirken, tribünlerden atılan ikinci bir top da maçın oynandığı bölüme geldi. Bu sırada Kasımpaşılı Donk, tribünlerden gelen topu eline aldı. Almeida'nın kaleci Isaksson ile karşı karşıya kaldığı pozisyon sırasında Donk elindeki topu, Portekizli futbolcunun ayağındaki topa attı. Bu hareket sonrası Almeida ayağındaki topu kaybederken, hakem Barış Şimşek, Donk'a sarı kart gösterdi ve karşılaşmayı hava atışıyla başlattı. Bu esnada, siyah-beyazlı futbolcular, hakem Şimşek'e uzun süre itirazda bulundu.Beşiktaş Kasımpaşa maçının devre arasında Barış Şimşek Donk'un pozisyonunda hata yapıldığının farkına vardı.Maçın devre arasında hakem odasında Barış Şimşek ve yardımcıları ile kısa bir toplantı yapıldı.


Toplantının ardından bir kaç telefon görüşmesi yapan, Barış Şimşek ikinci yarı için sahaya yaklaşık 10 dakika geç çıktı.Beşiktaş Kasımpaşa maçının ikinci yarısıda Barış Şimşek'in sahaya geç çıkması nedeniyle yaklaşık 10 dakika geç başladı.İlk yarıda verdiği hatalı kararlardan etkilenen ve psikolojik olarak rahatsız olan Barış Şimşek Beşiktaş Kasımpaşa maçının ikinci yarısında hemen hemen tüm taç atışlarını yerinden kullandırmadı.Atılan taç atışları,taç atışlarının olduğu bölgeden yaklaşık 15-20 metre ileriden atıldı.


Maç sonunda büyük isyan eden Beşiktaş Kulübü ve yöneticileri hakem odasında Barış Şimşek'le görüşmek istemişti.Barış Şimşek ise Beşiktaş yöneticileri ile görüşmeyerek bu maçın bittiğini ifade etmişti.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@