Devre Arasına Yetişecek

Molde'nin sağ beki Linnes'i izlemek için Norveç'e giden Beşiktaşlı yöneticiler aynı takımın ön liberosu Harmeet Singh'e hayran kaldı. Beşiktaş hem Linnes'i hem de Singh'i devre arasında transfer etmeyi planlıyor.

FUTBOL 30.09.2014 - 02:29 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Sağ bek transferinde Martin Linnes konusunda daha önce olumlu adımlar atan ve 23 yaşındaki Norveçli futbolcunun transferini ara transfer dönemine bırakan Beşiktaş, Bilic'in ısrarı üzerine orta saha transferi için de Norveç'in yolunu tuttu. Başkan Fikret Orman ile dış transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, cumartesi günü Molde'nin Bodo Glimt ile oynadığı maçı izledi. 

 

 

DEVRE ARASINA YETİŞTİRİLECEK 

 


Başkan Orman ile yönetici Torunoğulları, Linnes'in formasını giydiği Molde'nin orta sahasında oynayan Harmeet Singh'i yakın takibe aldı. Siyah beyazlıların, Linnes ile birlikte Valerenga ve Feyenoord forması da giyen Singh'in transferini devre arasında gerçekleştirmek için temaslara başladığı öğrenildi.

 

MOLDE'NİN GALİBİYET GOLÜNÜ ATTI

 


Linnes'i izlemek için gittikleri Norveç'te, aynı takımda oynayan Harmeet Singh'i beğenen Başkan Orman ve yönetici Torunoğulları, genç yıldızın performansına hayran kaldı. 23 yaşındaki orta saha oyuncusu, son oynanan Bodo Glimt maçında takımının galibiyet golünü attı.

 

FOTOMAÇ