Dev takas iddiası! Serdar'a karşılık Töre

Galatasaray’da gözden çıkarılan Serdar Aziz için sürpriz takas teklifi... Sarı Kırmızılılar, Beşiktaş’ın ilgilendiği milli savunmacının karşılığında Gökhan Töre’nin bonservisini talep etti. İki kulüp de masadaki bu teklifi değerlendiriyor.

GÜNDEM 30.12.2018 - 12:06 21.04.2021 - 23:52 Kartal Bakışı

Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri arasında yılın takası için görüşmeler başladı. Sarı-Kırmızılı takımda, teknik patron Fatih Terim’in gözden çıkardığı ve satış listesine konulan Serdar Aziz için Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi devler devreye girmişti. Galatasaray Yönetimi, Fatih hocanın da talebi doğrultusunda Beşiktaş’tan Gökhan Töre’yi gözüne kestirmiş durumda. Sakatlığı nedeniyle uzun süredir Kartal’a katkı veremeyen Töre’nin, Galatasaray’ın teklifine sıcak baktığı öğrenildi. Serdar’ın da bu görüşmeyi olumlu karşıladığı belirtiliyor.

Şimdi iki kulüp de masadaki bu takas teklifini değerlendiriyor. Eğer taraflar mutabakata varırsa, yılın takasının gerçekleşmesi imkansız gibi görünmüyor. Ancak Serdar Aziz’in, diğer taraftan da birkaç İtalya kulübünden teklif beklediği belirtildi.

Menajeri Haluk Canatar’ın bu doğrultuda bazı görüşmelerde bulunduğu ifade ediliyor. Serdar Aziz, paylaştığı tatil fotoğrafıyla bir anlamda eşini kulüple yol ayrımına getiren Tuğçe Aziz ve menaceri Haluk Canatar, dün Florya’daki bir AVM’de bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Fanatik / Metin Karabaş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@