Dev buluşma gerçekleşti

TFF Başkanı Nihat Özdemir ile dört büyük kulübün başkanları Mustafa Cengiz, Ali Koç, Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Ağaoğlu, İstanbul Valiliğinde bir araya geldi.

FUTBOL 21.02.2020 - 21:08 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

İstanbul'da bugün üst düzey bir futbol zirvesi vardı. Vali Ali Yerlikaya; federasyon ve 4 büyük kulübün başkanını kabul etti.

Buluşma, Vali Yerlikaya'nın daveti üzerine yapıldı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşmaya TFF Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu katıldı.

İki saate yakın süren toplantıda; hafta sonu oynanacak Beşiktaş-Trabzonspor ve Fenerbahçe-Galatasaray maçlarının güvenlik yönleri ele alınırken, son dönemdeki futbol gündemi değerlendirildi.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından başkanlar herhangi bir açıklama yapmadan İstanbul Valiliğinden ayrıldı.

Görüşmeyle ilgili İstanbul Valiliğinin Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise "Beşiktaş-Trabzonspor, Fenerbahçe-Galatasaray maçları öncesinde centilmenlik ruhunun hem sahada hem de tribünde sürdürülmesi için Sayın Başkanlarımızla bir araya geldik. Kazanan daima dostluk ve centilmenlik olacak" ifadeleri yer aldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@