Taraftara Teşekkür Plaketi

Zonguldak Kızılay Şube Başkanı Selim Alan, Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği başkanı Tarkan Adik ve yönetimine düzenledikleri kan bağışları kampanyalarına teşekkür etmek amacıyla plaket verdi.

DERNEKLER 11.10.2013, 12:55
243
Taraftara Teşekkür Plaketi

Ereğli' de bugüne kadar düzenlediği sosyal aktiviteler ile adından sıkça söz ettiren ve taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan Beşiktaş taraftarları Derneği başkan ve yönetimine Kızılay İl Başkanı Selim Alan tarafından düzenledikleri kan bağışı kampanyalarından dolayı teşekkür plaketi verildi. 
Dernek binasında gerçekleşen plaket törenine beraberinde Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay ile birlikte gelen Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Selim Alan, Başkan Tarkan Adik ve yönetimine kan bağışlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Alan konuşmasında;
"Evet şimdi Ereğli bizim her zaman gönüllü kan bağışçısı, kan bağışı anlamın da Zonguldak ilinde ki en çok verim aldığımız ilçemiz. En çok bağışçıya sahip olduğumuz düzenli olarak dernekler olarak en çok kan bağışı aldığımız ilçemiz.Nerdeyse aldığımız her 3 ünite kanın 1 ünitesini Ereğli den alıyoruz.Bizim için tabi Ereğli önemli.Ereğli Beşiktaşlılar Derneği de tabii bizim için önemli bir derneğimiz.Sayın başkanımızın hem dostumuz olması hem Türkiye Kızılayına her zaman destek olması, her yılda geleneksel hale getirdiği bu yılda 4. sünü yaptığımız geleneksel kan bağışı kampanyasından dolayı bugün şube başkanımızla, arkadaşlarımızla hem başkan hem derneğin yöneticilerini ziyaret edelim, sohbet edelim istedik. Sayın başkana ve değerli yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum.Bu desteğini her zaman arttırıp devam edeceğini biliyorum.Bir Beşiktaş taraftarı olarak da burada olmaktan dolayı çok mutluyum.Başkanımla birlikte olmaktan diğer Beşiktaşlı kardeşlerimizle birlikte olmaktan çok mutluyum.Başkana verdiği destek için hem şahsına hem yönetime teşekkür ediyorum" dedi. 
Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ise konuşmasında;

"Dört sene için de 750 den fazla kanla buluşturduk Kızılay'ımızı.Tabi ki burada şunun altını çizmeden geçemeyeceğim.Hem müdürümüz hem de sayın Adem beyin kan ihtiyacı olduğumuzda da bize hiç bir zaman bizi geride bırakmaması bizim için de çok büyük bir artıdır.Her zaman onlara duacıyız teşekkür ediyorum.Sonuçta Ereğli başkanımız da bize çok yardımcı oluyor bu konularda.Yani güzel çalıştığınız sürece birbirinizle güzel geçindiğiniz sürece güzel işler yaptığınız sürece her şey yolunda gidiyor.Her şey tıkırın da, nasıl söyleyeyim yani hiç sorun olmuyor.Bu vesileyle birlikte 4 seneden beri biz Kızılay'la birlikte çalışıyoruz.Bugün bizi Müdürümüz Şube başkanımızla birlikte Adem beyle birlikte ziyaretlere geldiler.Bize plaketlerini sundular.Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum.Bu plaketlerinden dolayı.Ve de onları şöyle lig de bundan sonra da devamlı onlarla birlikte çalışacağımızı dair güzel işler yapacağımıza dair seneler gittikçe beraber çalışmaya devam edeceğiz.Başkanımız iyi bir Beşiktaşlıdır.Onu bugün kongre kartlarını aldık.Kulübe gönderdik.Bugün de derneğimize üye yapacağız.Kendisi iyi bir Beşiktaşlıdır.Bu vesileyle herkese saygılarımı sevgilerimi iletiyorum" dedi. 
Diğer yandan koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu öğrenilen Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Selim Alan, kongre üyeliği için başvuruda bulundu. Başvuru hakkında açıklama da bulunan Alan "Tarkan başkanımızın talebi doğrultusunda inşallah bir kongre başvurusu yaptık.Tarkan başkanı bizzat herhalde Beşiktaş başkanımız Fikret Orman'a bunu ileteceğini söyledi.İnşallah nasip olursa kongre üyesi olacağız.Bu anlamda da tekrar teşekkür ediyorum başkanıma.Bizleri böyle bir duruma getirdiği için.Beşiktaş bizim için tek aşk" dedi. 


Yorumlar (0)