L.Erdoğan'dan Anlamlı Ziyaretler

Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan Kurulu üyesi, Levent Erdoğan, BJK Marmara Dernekleriyle birlikte, Sosyal sorumluluk ziyaretlerine devam ediyor...

DERNEKLER 20.05.2014, 02:19
372
L.Erdoğan'dan Anlamlı Ziyaretler
Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan Kurulu üyesi Levent Erdoğan Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında hafta sonu etkinliklerine Güney Marmara'da devam ediyor...Marmara bölgesinde tüm dernek temsilcilerinin katılımıyla, Biga Huzurevi ve Canda Rehabilitasyon merkezini ziyaret eden Levent Erdoğan, BJK Dernekleriyle birlikte buradaki İhtiyaç sahipleriyle bir araya geldi.

Biga Huzurevi'nde ilgi bekleyen vatandaşlarla buluşan Erdoğan, Huzurevi'nin bir takım ihtiyaçlarını karşılarken eksiklikler konusunda destek sözü verdi. Buradaki kişilerle sohbet eden heyet Beşiktaş forması ve çeşitli hediyelerle konuk olduğu Huzurevi'ndeki vatandaşları sevindirdi.
Ardından Can Rehabilitasyon Merkezine giden Levent Erdoğan ve beraberindeki BJK Dernek üyeleri, eğitim ve tedavi gören Yavru Kartallarla bir araya geldi ve başta Beşiktaş ürünleri olmak üzere hediyeler dağıttı.

Ardından Gönen Spor Okuluna geçen kafile buradaki genç sporcu adayları ve Eğitmenlerle buluştu. Sporcu gençlerle yaptığı sohbette, Beşiktaş Kültüründen örnekler veren Erdoğan, Önce iyi bir insan, sonra olabiliyorlarsa iyi bir sporcu" ekolünden ve Beşiktaş efsanelerinden örnekler verdi.Beşiktaş eski Asbaşkanı, Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan ve beraberindeki BJK Marmara Derneklerinin bugün de etkinliklerine devam edeceği öğrenildi. Kafile ziyaretlerin ardından Silivri Beşiktaşlılar Derneğine gelerek Derbi maçı hep birlikte izleyecek.

Yorumlar (0)