Karabüklü'lerden Beşiktaş Derneğine Ziyaret

Karabük Taraftarlar Derneği Başkan ve Yöneticileri, Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu bulunan Beşiktaş taraftarları Derneği başkanı ve yönetimini ziyaret etti.

DERNEKLER 09.10.2012, 11:56
247
Karabüklü'lerden Beşiktaş Derneğine Ziyaret

Karabük taraftarları derneği başkanı Erol Ünlü ve tribün liderleri Mustafa Anıtkan, HamzaÇayır, İsmail Turan ile Beşiktaş taraftarları derneği başkanı Tarkan Adik ve yönetim kuruluüyelerini ziyaret etti.

Beşiktaş taraftarları Derneğine iadeyi ziyarette bulunan Karabüktaraftarları derneği başkanı Erol Ünlü yaptığı konuşmasında “Ereğli Beşiktaş taraftarlar Derneği yönetimi, bizlere ziyarette bulunmuşlardı. Bizlerde kendilerine iadeyi ziyaret gerçekleştirmek için buradayız. Yapılan çalışmaları Başkan Tarkan Adik ve yönetimindenöğrendik. Bu çalışmalarla gerçekten Beşiktaş Taraftarları Derneği adına layık olanıyapmışlardır. Bizlerde bundan sonra ki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu ziyaretlerimizide ilerleyen günlerde karşılıklı olarak devam edeceğini belirtmek istiyoruz”

Ereğli Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik ise konuşmasında “Geçtiğimizaylarda bizler Karabük taraftarları derneği başkanı Erol Ünlü ve yönetimini ziyaret etmiştik.Şimdi de Karabük taraftarları derneği başkanı Erol Ünlü ve yönetimi bizlere iadeyi ziyarettebulundular. Bu ziyaret beni ve yönetim deki arkadaşlarımı son derece mutlu etti. Bundansonraki zamanlarda da sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarımızı ortaklaşasürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar (0)