Güney Marmara'da Beşiktaş Çoşkusu

Beşiktaş eski Asbaşkanı ve Divan Kurulu Üyesi Levent Erdoğan, Kartal Bakışı Düşünce Platformu ile Beşiktaş adına Sosyal sorumluluk faliyetlerini sürdürüyor.

DERNEKLER 18.05.2014, 14:26
527
Güney Marmara'da Beşiktaş Çoşkusu

Sabah erken saatlerde İstanbul'dan yola çıkan kafile İstanbul Dernekleri'nin yanı sıra, Gemlik Derneği ile kahvaltıda buluştu.


Levent Erdoğan ve beraberindeki İstanbul Dernekleri daha sonra Gemlik'te bulunan Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti. Burada tedavi ve eğitim görenlerle bir araya gelen Erdoğan ve ekibi, öğrencilere forma ve çeşitli Beşiktaş ürünleri hediye etti.

Levent Erdoğan ayrıca, Beşiktaş maçı izlemek isteyen öğrencilere İstanbul'da bu isteklerini gerçekleştireceği bir organizasyon sözü verdi.


Buradan ara vermeden Karacabey Cumhuriyet ilköğretim okuluna geçen Erdoğan ve Kartal Bakışı Düşünce Platformu üyeleri, buradaki öğrenciler ve öğretmenlerle buluştu. İhtiyaç sahibi öğrencilere destek olan kafile burada da forma atkı ve bir çok siyah beyaz ürün dağıttı. 


Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken, Levent Erdoğan bu tür ziyaretlerle gençlerimizi Beşiktaş'a dahada yakınlaştırmak istediklerini ve onları mutlu görmenin kendilerini de mutlu ettiğini belirtti.

Levent Erdoğan'ın Güney Marmara'yı kapsayan Sosyal sorumluluk ziyaretleri hafta sonu da devam edecek...
Yorumlar (0)