14 Şubat BeşiktAŞK Gecesi

Beşiktaş’ın önde gelen Derneklerinden Kapalıçarşı Beşiktaşlılar Derneği bir ilke imza attı ve 14 Şubat Sevgililer gününde bir gece düzenledi.

DERNEKLER 16.02.2015, 12:58
1010
14 Şubat BeşiktAŞK Gecesi

Topkapı Eresin Otelde düzenlenen 14 Şubat “BeşiktAŞK ” lılar gecesine Beşiktaş camiasından birçok tanıdık sima eşleriyle birlikte katıldı.


Spor Spikeri Erdem Ulus’un açılış konuşmasını yaptığı gecenin sunuculuğunu şov dünyasının tanınmış isimlerinden Okan Karacan üstlendi ve davetlilere keyifli anlar yaşattı.


Gecede yılın en sevilen Beşiktaşlısı oyuncu ödülü, Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın dizisinin Mahir karakteriyle dikkatleri çeken ismi, oyuncu Ferit Aktuğ’a, Dernek Başkanı Bayram Serkan Kurtuluş tarafından verildi.


Geceye Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Eski yönetici ve Emniyet müdürü Affan Keçeci, Beşiktaş Divan kurulu üyesi Kadir Kılıç, Beşiktaş Tribünlerinin sevilen ismi Alen Markaryan, Besteleyip seslendirdiği Beşiktaş marşlarıyla dikkat çeken Dr Birol Can, 1903 Cemiyeti başkanı Masis Kuyumcu, yanı sıra birçok kongre ve dernek üyesi katıldı.


Beşiktaşlı başarılı oyuncu Olcay Şahan’ın gönderdiği video dev ekranda yayınlandı ve davetlileri coşturdu. Olcay Şahan, gecede bulunan Beşiktaşlıların Sevgililer gününü kutladı.


Gecenin sonunda Beşiktaş motifleriyle süslenmiş, dev bir pasta dernek üyeleri tarafından kesildi ve davetlilere dağıltıldı. Gece Beşiktaş marşlarıyla başlayıp aynı coşkuyla noktalandı.

 

 

Yorumlar (5)
fatih 6 yıl önce
Ligin bitmesine 14 hafta var disardaki 2 derbiyi çikarinca 12 maç kaliyor bu 12 maçta 12 yaparsak disardaki derbileri kaybetsekte sampiyonuz arkadaslar 47 puanimiz var 36 eklenince 83 puanla rahat sampiyonuz ülkemizde genelde 70 üzeri sampiyon oluyor dolayisiyla sahsen benim içim rahat
Ahmet can 6 yıl önce
Kapalıçarşı her zamanki kalitesini yine tekrarlamış tebrikler..
Remzi Erdoğan 6 yıl önce
Çok güzel bir gece olmuş Emklerinize sağlık
Murat 6 yıl önce
Tebrikler Kapalıçarşı
Selahattin 6 yıl önce
Çok güzel bir organizasyon olmuş inşallah şampiyonluk kutlamalarınıda yaşarız