Kerim Frei'ın devre arasında takımdan ayrılma durumunun söz konusu olmadığını belirten Erdal Torunoğulları, Fenerbahçe derbisinden mutlu dönmek istediklerini söyledi.

Torunoğulları, "Dün iyi bir direnç gösterdiler. Saha ve hava koşulları kötüydü. Güzel bir maçtı. Kerim'i performansından dolayı tebrik ediyorum'' dedi. 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Torunoğulları, ''Kerim'i mutlaka isteyenler var. Şu anda konuşmak istemiyorum. Kerim takımda kalacak. Biz Kerim'i faydalanmak için aldık" diye konuştu.

Fenerbahçe derbisi hakkındaki görüşlerini de dile getiren siyah-beyazlı yönetici,  "Derbi için oyuncularımız motivasyon çalışmalarını yapıyorlar. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Kadıköy'de uzun süredir kazanamıyoruz ama amacımız 3 puan. Fenerbahçe'nin hedefleri var. Derbi centilmence geçsin. Profesyonellik farklı bir şey Gökhan Gönül konusunda taraftarlara anlam veremiyorum. Bu konuda çok katı olmamak gerek. Derbide inşallah kazanan biz oluruz. Oğuzhan'dan ve Aboubakar'dan memnunuz. Oğuzhan elbette derbide belirleyici olabilir. Fabri çok iyi. Quaresma'nın sözleşme yenileme meselesi bugünün konusu değil. Öncelikle ilk yarıdaki maçlarımızı bitireceğiz. Quaresma elbette bizim için çok önemli; onunla ilgili sorun yaşanmaz. Şenol Güneş'in sözleşmesinin yenilenmesi meselesinde de aynı şey geçerli" ifadelerini kullandı.