Deplasmanda yine kayıp

Beşiktaş 12 deplasman maçında sadece 4 galibiyet aldı. Gereken kazanma kararlılığını gösteremiyor siyah-beyazlılar. İlk yarının büyük bölümünde Konya’dan üstün oynadılar. Bir şans golüyle öne geçtiler ancak 2’nci golü bulabilecek fırsatları değerlend

GÜNDEM 17.02.2018 - 11:10 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

45 dakika rakibine hiç pozisyon vermeyen Beşiktaş, 2’nci yarıda özellikle Talisca’nın sarı kartı sonrası Beşiktaş çok ciddi bir şekilde demoralize oldu. Gole gittiğine mi yanmalı Brezilyalı? yoksa Fenerbahçe maçında cezalı olduğuna mı ? 

Beşiktaş, Konyaspor’un beraberlik golü sonrasında ise gereken reaksiyonu gösteremedi. Tolgay ve Vagner Love’un top kayıpları da Beşiktaş’ı olumsuz etkiledi. Şenol Güneş ne yapsa olmuyor. Deplasman sendromuna çözüm üretemiyor. Oyuncular kadrolar, formasyonlar değişiyor. Beşiktaş deplasmanda kazanamıyor.

***

ALPER ULUSOY FACİASI 

Dün akşam maça hakem kararları fazlasıyla damga vurdu. Hatta sadece bu maça değil önümüzdeki hafta oynanacak derbiye de… Alper Ulusoy bu seviyede neden maç yönetiyor? Hangi vasıf ile? MHK’nin bunu izah etmesi lazım.

Daha önce “Ayağa basan değil, basılanı” oyundan atan, son dakikada herkesin gördüğünü göremeyip elle alınıp atılan golü veren, hemen her maçta kötü yönetim gösteren Alper Ulusoy değil miydi? Bu hataları yapıyor olması inanın beni hiç şaşırtmıyor. Çünkü zaten futbolu yanlış yorumlayan yetersiz bir hakem Alper Ulusoy.

***

Güntekin Onay / şampiy10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@