Denizli'den hakeme tepki!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Galatasaray'ı 2-1 mağlup etti.

GÜNDEM 14.12.2015 - 22:40 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.
Denizli yaptığı açıklamada;

“İlk yarıda kötü oynadık. Kendi içimizde bir şeyler yaratmaya çalışıyoruz. Zaman zaman sıkıntı yaratıyor. İkinci yarıda daha derli toplu oynadık. Öyle ya da böyle gol bulduk. Bu sezon yediğimiz talihsiz bir gol. Bütün bunları bir tarafa bırakalım. Burası sorunsuz gül bahçesi değildi. Bunu bilerek göreve başladık. Düşündüğümüz her şeyi yapacağız. Ne Galatasaray pes eder ne de ben pes ederim.”

“Avantaj olabilecek bir oyunu elimizden kaçırdık. İkinci yarı bizi avantajlı duruma getirecek tablo var. İçeriden çözemediğimiz sorunu dışarından çözeceğiz. Bu tablo değişir. Zaman zaman iyi işler yaptık. Özellikle ilk yarıda çok pas hatası yaptık”

“Bir parantez de maçı yönetene… Herkes atlar ama ben atlamam. Bir oyun nasıl kıymık kıymık kesilir biz görürüz. Hayatım boyunca hakemlerimiz ile ilgili “güven duyuyorum” dedim. Ama inşallah demeye devam ederim. 90 dakikada nelerin çalınıp çalınmadığını bilirim. Neticeye tesir etmeyen hareketler gibi gözüken ve futbolcuyu sinirlendiren düdükleri kenardan görürüz. Beşiktaş ligin en güçlü takımlarından biri. Önümüzde 2 maç kaldı, arada kupamız var. Bu dönemi böyle geçireceğiz. Son şampiyonluğu aldığım zaman takımım ilk yarıyı 6. bitirmişti. Hiç kimse bizsiz yürüyemez. Önümüzdeki takımlar araksına bakacak, biz sade önümüze bakacağız.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@