Beşiktaş, Gaziantep deplasmanından 0-0'lık skorla döndü. Eski hakem Deniz Çoban gazetesindeki köşesinde poziyonları yorumladı ve Kenan'ın pozisyonunun penaltı olduğunu söyledi.

Maçın hemen başında Mendyl’nin Rosier’in kafasına ayağı isabet etti. Oyuncunun hedefinde top vardı ve topla oynadı. Darbe yaralayıcı ve acımasız değildi. Dolayısıyla sarı kart yeterliydi. Maçın 36. dakikasında Gaziantep ceza sahası içinde Djilobodji ile Kenan mücadelesinde, Kenan yerde kaldı. Bu pozisyonda topla oynayan Kenan’dı ve Gaziantepli oyuncunun hamlesi rakibini düşürdü. Bence bu pozisyonda penaltı verilmeliydi. 49. dakikada Joao Figueiredo ile bu kez Gaziantep tarafı penaltı bekledi. Bu pozisyonda Welinton’un rakibine faulü gerektirecek bir hamlesi olmadı.

Devam ettirmesi doğru

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Tayyip Talha Sanuç tam not aldı Beşiktaş'ta Tayyip Talha Sanuç tam not aldı

Maç sırasında önemli bir rahatsızlık geçiren N’Sakala’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarız bir an önce sağlığına kavuşur. Oyuncunun rahatsızlığı sırasında hakemin tutumu ve futbolcunun sağlığıyla ilgili ciddi bir sorunun olmadığının öğrenilmesinden sonra maçın başlatılması doğru bir uygulamaydı. (DENİZ ÇOBAN - FANATİK)