Dengeyi bozar

Kartal, iki ay önce Liverpool’un Slovak yıldızıyla görüşüp ‘Evet’ yanıtını aldı. Ancak yılda 5 milyon Euro’ya yakın para kazanması Güneş’i endişelendirdi.

GÜNDEM 24.05.2016 - 09:17 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Şampiyonlar Ligi'nde güçlü bir kadro ile mücadele etmek isteyen Beşiktaş bir yandan en iyisini almaya çalışırken diğer yandan da takım içi dengeleri bozmamaya çalışıyor. 8.5 yıldır formasını giydiği Liverpool'dan ayrılmak isteyen Martin Skrtel ile iki ay önce görüşen Beşiktaş yönetiminin, "Gurur duyarım" yanıtını aldığı öğrenildi. Yönetim bu transferi teknik direktör Şenol Güneş ile masaya yatırdı. Yapılan değerlendirme sonucunda, "Futbolcu senede 5 milyon Euro'ya yakın para kazanıyor. Hadi bonservisini uygun bir şekilde hallederiz ancak bu ücret, takımdaki bütün dengeleri bozar" denince transfer askıya alındı. .
MARCELO İLE DEVAM

Beşiktaş yönetimi, bu sezon kiralık olarak takıma dahil edilen Marcelo'nun, 1.2 milyon Euro olan satış opsiyonunu kullanma kararı aldı. Para ödememek için de Milosevic'i takas olarak kullanabileceği belirtildi. Bu arada Boyko gitmek için yönetimden izin istedi. Başkan Fikret Orman ile Güneş perşembe günü bu konuyu masaya yatıracak.

GÖKHAN'A KAPIMIZ AÇIK!

Şenol Güneş, Beşiktaş'ın kapısının Fenerbahçeli Gökhan Gönül'e açık olduğunu söyledi. 360 TV'de yayınlanan 'Telegol' programına konuşan Beşiktaş'ın teknik direktörü, "Listemizde Fenerbahçe'den hiçbir oyuncu bulunmuyor ancak Gökhan Gönül, kulübünden ayrılmak isterse, tabii ki bize gelmesini isterim" dedi.


 Sabah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@