Başarının Bedeli Ağır Oldu!

Avrupa Şampiyonu olan basketbolcular 4 aydır para alamıyor.

*Demir Pençeler- 19.08.2015, 11:55
169
Başarının Bedeli Ağır Oldu!

Geçen sezon Avrupa Şampiyonu olan, Türkiye Ligi finalinde 4 yabancılı G.saray'a sayı averajıyla kaybeden ve sarı kırmızılıları tarihinde ilk kez yenme başarısını gösteren Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularına yaklaşık 4 aydır ödeme yapılmadığı ortaya çıktı.

Engelli sporcular paralarını alamamalarının yanı sıra sorunu çözmek için muhattap alacak bir yönetici dahi bulamıyor. Takımın iki sezondur sponsorluğunu  üstlenen ve maddi anlamda bütün yükü üzerine alan DG Farma şirketi ise yönetimin bu ilgisizliği karşısında çaresiz kaldı.

Beşiktaş'taki bu krizi yakından takip eden ezeli rakip Galatasaray ise adeta fırsat kolluyor. Geçtiğimiz sezon büyük başarı yakalayan takımın en iyi oyuncuları arasında yeralan Cem Gezinci ve Ferit Gümüş'e transfer teklifinde bulunan sarı kırmızılı ekip fırsattan istifade etmeye çalışıyor.

Beşiktaş yönetiminin şubeye ilgisizliğinin sürmesi durumunda DG Farma firmasının sponsorluktan çekilebileceği, basketbol takımının oyuncularının da transfer tekliflerini kabul ederek kulüpten ayrılabileceği öğrenildi.

Kartalbakisi.com özel haberidir

Yorumlar (0)