Mukaveleleri yeni uzatılan ikili ile ilgili olarak kulübün gündeminde satış yok. Ancak menajerler tarafından yoğun markaja maruz kalan başkan rakam belirtmezken Oğuzhan ve Tolgay’a talip olan kulüpler tekliflerinde oldukça cömert olmak zorunda...

***

EZELİ rakiplerinden F.Bahçe Mehmet Ekici, Valbuena ve Dirar’ı, G.Saray ise Gomis, Belhanda ve Maicon’u bitirirken gözler transferde sessiz kalan şampiyon Beşiktaş’ta. Stoper arayışlarını sürdüren siyah-beyazlılarda gündemin zirvesini Portekizli yıldız Pepe oluştururken, takımın iki önemli ismi de transferin gözdesi durumunda. 

***

SİYAH-beyazlılarda geçtiğimiz günlerde mukavelesi uzatılan kaptan Oğuzhan Özyakup ve yeni nikâh tazelenen Tolgay Arslan için menajerler kulübe nabız yoklaması yapıyor. Sözleşmelerinin uzatılması yönetimin bu oyuncuları bırakmaya niyetinin olmadığını açıkça gösterse de gün geçmiyor ki Beşiktaş orta sahasının beyni Oğuzhan ve Tolgay’ın adı Avrupa’dan bir takımla anılmasın.

***

5 GOL, 8 ASİST

LİGDE 29 maçta 5 gol, 8 asistle oynayan Oğuzhan ile ligde forma giydiği 30 maçta 7 asisti bulunan Tolgay için kulübe yazılı bir teklif olmamasına karşın başkan Fikret Orman menajerlerin markajında. Üst üste şampiyonluk yaşayan takımın iskeletinde yer alan bu futbolcuları satmaya sıcak bakmamasına karşın siyah-beyazlıların 1 numarası bu konudaki son sözü “Değerini bulursa ikisini de veririz” oldu. 

ORMAN satış için rakam belirtmezken iki isme talip olan kulüplerin başkanı ikna edebilmek için tekliflerinde oldukça cömert olmaları gerekiyor.

***

Kaynak: Vatan