Adı futbolundan çok skandallarla anılan Gökhan Töre, bunalımda. Yakın çevresi ile dertleşen yıldız, “Dışarıya çıkamıyorum, gezemiyorum. Kafeste gibiyim. Sezon sonunda ayrılmak istediğimi söyleyeceğim” diyerek ayrılık sinyali verdi.

Gurbetçi oyuncular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak ile milli takımda yaşadığı silahlı tehdit olayı, ardından bir bardaki kavganın ardından yaralanma... Gökhan Töre’nin son 1 yıldaki müthiş performansı bile olayların gölgesinde kaldı. Pek değil, hiç konuşmadı ama sonunda patladı. Yakın çevresi ile içinde bulunduğu ruh halini paylaşan Beşiktaş’ın yıldızı, Siyah-Beyazlılar’ı şok edecek bir açıklama yaptı: Sezon sonunda ayrılmak istediğimi yönetime söyleyeceğim.

‘Defalarca özür diledim’

Gökhan Töre, ruh halinin bozulduğunu şu net ifadelerle anlattı: Hayatım alt üst oldu. Artık neredeyse hiçbir yere çıkamıyorum, gezemiyorum. Dışarıya çıktığımda tepkilerle karşılaşıyorum. Bu nedenle eve
hapsoldum. Psikolojim bozuldu. Evet, büyük bir hata yaptım. Pişmanım ama hayat devam ediyor, ben de kariyerime devam etmek zorundayım. Hakan ve Ömer’den defalarca özür diledim ama o olay peşimi bırakmıyor. Allah’tan futbolum olumsuz yönde etkilenmedi. İyi bir performans ortaya koydum. Futbolum da kötü olsaydı biterdim. Türkiye’de bu psikoloji ile devam etmem çok zor. Burada kafeste gibiyim!
Yönetim ile konuşup sezon sonunda ayrılmak istediğimi dile getireceğim. Futbol hayatıma Avrupa’da devam etmek istiyorum.

Gözden kaçırmayın

Gedson: Beşiktaş taraftarını göreceğim için çok heyecanlıyım Gedson: Beşiktaş taraftarını göreceğim için çok heyecanlıyım

 

FANATİK