Darp Yok! ''Kavga Açıklaması''

Beşiktaş'ın Futbol A Takım'dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, Bursa dönüşünde Kartal'da Feribot iskelesinde yönetim kurulu üyesi Yalçın Kaya Yılmaz'ın saldırıya uğradığı iddiasına açıklık getirdi.

GÜNDEM 24.09.2014 - 13:40 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Mete Vardar, Bursa dönüşünde Kartal'da Feribot iskelesinde yönetim kurulu üyesi Yalçın Kaya Yılmaz'ın saldırıya uğradığı iddiasına açıklık getirdi, hakem yönetimleriyle ilgili olarak, "Biz eşitlik istiyoruz. Biz Kerim kendini yere attı diye kendi oyuncumuza tepki gösterecek kadar eşitlikçi bir kulübüz" dedi.

DARP YOK, SÖZLÜ TARTIŞMA OLDU

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Mete Vardar, "Kartal Limanı'na yanaştık. Yaklaşık 150-200 kadar taraftarımız takımlarını desteklediler. Yönetim lehine tezahüratlar yaptılar. Tam otobüse binerken içlerinden beş altı tanesi, açıkçası hangi nedenle olduğunu bilmediğim şekilde, yönetime nasıl yönetiyorsunuz, futbolculara nasıl oynuyorsunuz diye tepki gösterdiler. Genel taraftarımız da buna tepki gösterdi. Konu bitti. Sonrasında otobüse yerleştik. Gayet güzel bir görüntü vardı. Sonrasında diğer yönetici arkadaşlarımız arabalarıyla ayrıldılar. Tam yola çıkarken, futbolcular ve diğer görevliler aşağıda bir takım tatsızlıklar oluyor. Yöneticimiz Yalçın bey aşağıda bir münakaşa içerisindeydi. Biz aşağıya indik. Yalnızca sözlü bir tartışmadır. Darp yoktur. Sadece sözlü bir tartışmadır, Yalçın bey, 'böyle bir başarıdan sonra tepkinin ne anlamı var' dedi.  Vurma, darp yoktur. Sonrasında ortam sakinleşti ve oradan ayrıldık. Başkan aleyhine tezahürat duymadım" şeklinde konuştu.

HEM ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ HEM STAT YAPILSIN DİYORUZ, SONRA RİZE MAÇINI BİN KİŞİ ÖNÜNDE OYNUYORUZ

Vardar, "Bu takım çok başarılı işler yapıyor. Herkes işini gücünü bıraktı bu kulübün başarılı olması için var gücüyle çalışıyor. Hem şampiyonluk istiyoruz, hem stadımız bitsin istiyoruz. Sonrasında Rize maçını bin kişiyle oynuyoruz. Kusura bakmasınlar artık hem maddi hem de manevi desteğe ihtiyacımız var. Bu zor koşullarda çok önemli işler yapan bir yönetim kurulu var. Saygıyı hak eden bir yönetim kurulu var. Bizler bunu üzüyor, yıpratıyor. Güzellikleri konuşmak gerekiyor. Övgüyü hak eden bir yönetim kurulu var; ama devamlı Beşiktaş sakatlık haberi, yok kavga çıktı, yok buzdolabından domates çalındı vb. biz artık büyük bir camia olacaksak herkesin desteğine ihtiyacımız var. Rica ediyorum herkes silkinsin, kendine gelsin" dedi.