Geçtiğimiz hafta, sosyal paylaşım sitelerinde büyük bir etkinlik yapmak için kolları sıvayan Darıca’lı Beşiktaşlılardan harika bir birliktelik.

Gözden kaçırmayın

Büyükmandıra Kartalları İftar Yemeği Düzenledi Büyükmandıra Kartalları İftar Yemeği Düzenledi
7’den 70’e, dededen, toruna, babadan, oğula  %80’i Beşiktaşlı olan Darıcalılar, Pazar Günü FEDA demek için ve Beşiktaş’a olan maddi ve manevi desteklerini göstermek için Darıca Cumhuriyet meydanında bir araya geldiler.

Muhteşem görüntülere sahne olan Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan Beşiktaşlılar, Feda tişörtleriyle rengârenk bir atmosfer yarattılar. Etraftan geçen vatandaşların ilgi odağı olan taraftarlar oldukça beğeni topladılar.
Beşiktaş’ın neferi bir kalesi olarak bilinen Darıca’da yaşayan Beşiktaşlılar önümüzdeki günlerde farklı bir konuyla ilgili yine bir etkinlik yapmayı planlıyorlar. 
Grup sözcüsü Ali Özdinçer : ''Bu zor günlerde Beşiktaş’ımıza bir nebze katkı yapmak adına çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm Darıca halkına çok teşekkür ediyoruz. Bu oluşum sayesinde 50'ye yakın kişinin feda tişörtü satın aldığını, çorbada bir miktarda olsa tuzumuzun bulunmasından mutluluk duyuyoruz" dedi.
Yaklaşık yarım saat süren poster çekimlerine katılan 120 kişilik taraftar grubu daha sonra Beşiktaş marşları eşliğinde dağıldı.