Beşiktaş Eski Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır Galatasaray derbisi KartalBakışı'na değerlendirdi.

Cumartesi akşamı stata koşanlar ekran başınakilitlenenler güzel bir derbi izlemeyi umuyorlardı.Dağ fare doyurdumaalesef.İçinde sadece Beşiktaş'lıların ah çekebildiği Almeida'nınakıllara zarar kaçırdığı gol vardı.


Penaltı pozisyonu,yani maçın tekgolünün geldiği hareket zaten bildiğimiz klasik Dany hareketi.elindebombayla gezen bir oyuncu.Bu bomba 18 içinde patlarsa puanlardagider.Oyun kalitesi düşük,bu düşüklüğün sebebide iyi oynayaman her ikikulübün orta sahası.Tabi bu kötü oyun forvetleride etkiledi vekısır,pozisyonsuz bir maç seyri oldu.


Taraftarlar için Galatasaray'ın çok şeylerbeklediği Drogba ve Sneijder'in etkisiz oyunlarına rakpten Olcay veOğuzhan'da katılınca pozisyonsuz bir 90 dakika oldu.Lig nasıl biter derseniz3 İstanbul takımının sıralamasıyla biter.Yerler değişir mi,evetdeğişir.Bu haftalardır kötü oynayan Galatasaray 3. bitirebilir.Beşiktaşikincide olsa derbi alamamanın üzüntüsünü yaşar.Tolga ve Cenk'e geçmişolsun derken Semih'inde gözlerinden öperim.Umarım iyi bir örnek olur.