Galatasaray, Dany'yi Beşiktaş'a satıyor. İki ezeli kulüp arasındaki sürpriz transferin pazarlığında hareketli saatler yaşanıyor.

Beşiktaş Dany'yi renklerine katmaya hazırlanıyor. Galatasaray satınalma opsiyonuyla Dany'yi vermeye razı olurken Siyah Beyazlı ekip ileKamerunlu oyuncu arasında protokol imzalandığı öğrenildi.

Basına yansıyan, ilk yapılan görüşmelerde Galatasaray'ın yarımsezon için kiralama bedeli olarak 400 bin euro istemesiyle yaşanantıkanıklık sonunda giderildi.

Buna göre Beşiktaş, 27 yaşındaki Kamerunlu futbolcuyu satın alma opsiyonuyla beraber kadrosuna katmak istediği belirlendi.

Galatasaray cephesi Dany konusunda Beşiktaş'ın önünü açarken Dany ve Beşiktaş arasında da protokol yapıldığı öğrenildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar Beşiktaş'ta neler oluyor? Vida, Welinton ve Souza'dan akıl almaz hatalar


Beşiktaş yönetiminin Dany transferinin basına yansımasıyla gelen tepkilerden sonra Dany transferinde geri adım atmıştı.

Sezonun ikinci yarısının gelecek hafta başlayacak olması,Sivok'un ciddi sakatlığı İbrahim Toraman'ın kadro dışı kalması Hırvat hoca Bilic'i kara kara düşündürüyor.Teknik heyet ve transfer komitesinde,Dany krizi yaşanıyor.Bir kısım Beşiktaş'lı yetkililer Şampiyonlar liginde oynamış ligin ikinci yarısı kiralık olarak alsak yararlı olur düşüncesinde...


Dany transferi istemeyen teknik heyet ve Beşiktaş transfer komitesi ise Galatasaray'da oynamış bir futbolcuyu alarak Beşiktaş camiasının tepkisinden çekiniyorlar.