Beşiktaş formasına tam 164 gün sonra Fenerbahçe maçıyla geri dönen Atiba, sergilediği başarılı performansla alkış topladı.

Gözden kaçırmayın

Süper Lig'de 2. haftanın hakemleri açıklandı Süper Lig'de 2. haftanın hakemleri açıklandı

Siyah-Beyazlılar’ın başarılı ön liberosu Atiba Hutchinson, uzun süren yeni kontrat görüşmeleri sebebiyle takımının yeni sezon öncesindeki 2 hazırlık kampını kaçırmıştı. Bundan dolayı takımla çalışmalara geç başlayan 35 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş formasıyla ilk karşılaşmasına önceki akşam Fenerbahçe maçıyla çıkmıştı. Tam 164 gün sonra Kara Kartal’a bir lig mücadelesinde dönen tecrübeli futbolcu, 90 dakika sahada kalıp orta sahada başarılı bir görüntü ortaya koymuştu. Zorlu karşılaşmada 57 pa sın 51’inde topu takım arkadaşlarıyla buluşturarak bu alanda sahanın en başarılı ismi olan Atiba, Fenerba hçe mücadelesi sonrasında duygularını Fanatik gazetesine paylaştı.

‘Formamı özlemişim’

Formasına geri döndüğü için mutlu olduğunu belirten Atiba, “Formamı özlemişim. Takımı ma böyle önemli bir maçta geri dönmek de benim için anlamlı oldu. Oyun genelinde başarılı bir görüntü sergilediğimi düşünüyorum. Pas anlamında orta sahada takımıma gereken desteği verdim. Ancak ilerleyen karşılaşmalarda daha iyi olacağımı umuyorum. Pas oranımı yüzde 20 civarında artırmam halinde takımıma daha faydalı olabileceğime inanıyorum. Umarım hocamız Şenol Güneş’ten görev almaya devam ederim” ifadelerini kullandı.

Fanatik